Renk Stilleri

Temada hangi Rengi kullanmak istiyorsunuz?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 9

HAKKIMIZDA

Radyo1959 hakkında birkaç söz

Radyo1959 Üzerine Bir Kaç Söz
founder
İlk kez 01/12/2011 tarihinde yayına başlayan radyomuz ilk önceleri sadece bir facebook grup radyosu iken, gördüğü yoğun ilgi, sizlerin talebi ve desteklemesi neticesi kendi çapında yediden yetmişe tüm yaş kuşaklarına hitap edebilen bir internet radyosu haline gelmiştir. İnternet radyoları arasında yayın kalitesi ve ilkeli yayın stratejisi ile en iyileri arasında sayılmaktadır. Yayın hayatındaki çok kısa bir süreçte bu kadar gelişme gösterebilmemiz, bu ruha ve amaca inanan radyo emekçileri ile desteğini esirgemeyen radyo dostlarımız ve gönüllülerimiz sayesinde olmuştur.

RADYO1959 Tamamen Amatör Bir Topluluktur Geçtiğimiz günlerde 2 yaşını dolduran RADYO1959 kaliteli müzikleri, amatör grup ve müzisyenleri tanıtmayı, onlarla iletişim kurarak röportajlar yapmayı, popülist olmayan ve hakkıyla müzik yapan tüm müzisyenleri desteklemeyi kendisine görev edinmiştir. RADYO1959 tamamen amatör bir topluluk olmasına rağmen profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm radyo emekçileri, zamanlarından fedakarlık yaparak sizlere en iyi ve en kaliteli yayını sunmak için gece gündüz gayret sarf etmektedirler. Haftanın belirli günleri gündüz ve gece kuşağında canlı yayın saatleri ile canlı yayınlar yapmakta, facebook grubu ve twitter aracılığıyla dinleyicileriyle interaktif yayınlar sunmaktayız.

Amacı kaliteli müziği sevdirmek ve tanıtmak olan radyomuz, tüm dünyada barış, kardeşlik, dostluk ve sevgi rüzgarlarının esmesi, önyargısız, kavgasız, adalet ve eşitlik içerisinde, savaşsız ve sömürüsüz bir dünya istemektedir. İnsanlık düşmanı olmayan, şiddet, baskı, ölüm, kışkırtma, savaş, zulüm içermeyen, insana çevreye ve tüm canlılara saygılı, barışçı her düşünce ve fikir radyomuz mikrofonlarında ses bulacaktır. Din, dil, ırk, cinsiyet, renk, millet ayrımı olmayan, tüm insanların, halkların kardeşçesine birbirlerine sevgi ve saygı içerisinde yaklaştıkları eşit ve adaletli bir dünyaya özlemini yüreklerimizde taşıyoruz.
Repertuarımızda bulunan 7 gün 24 saat kesintisiz oto DJ de çalan yaklaşık 1000 adet şarkıyı sizin için özenle seçtik.

Radyo1959'u bu güne getiren tüm Radyo1959 emekçilerine, desteğini esirgemeyen Radyo1959 dostlarına içten teşekkürlerimle

NOTLAR

R Radyo 1959, Yayın ilke ve kurallarıyla yola çıkan, olmazsa olmaz ilke ve kuralları olan radyodur. Butik bir radyoyuz. Yoz müziğe ve kültüre hizmet etmiyoruz. Müzikte ve dinleyicide kaliteyi ön plana çıkarttık. Dost radyo olmayı amaçladık. Reklam yok, kirlilik yok. Sanata ve sanatçıya, ülke sorunlarına duyarlıyız. Amacımız bu evrende örnek hoş bir seda olmak. Tüm diğer radyolar ile dostuz. Biz sadece kendimize rakip bir radyoyuz. Aşmak istediğimiz sadece kendimiziz. Yavaş ama emin adımlarla büyüyoruz. Sevginin gücünün dünyada her şeyi değiştirebileceğine inanıyoruz.

D DJ Okuluyuz. Yeni DJ ler yetiştiriyoruz. Yeter ki istekli olun. Bir gün siz de Radyo 1959 mikrofonlarından sevdiklerinize ve radyo dostlarımıza seslenebilirsiniz. Onlarla seçtiğiniz kaliteli müzikleri paylaşabilirsiniz. Özel bir yetenek aramıyoruz. Sesiniz diksiyonunuz mikrofona yatkın olsun yeter. Herkesin stüdyosu kendi evi. Hiç bir ek donanıma ihtiyacınız yok. Programınızı kendiniz hazırlayın. Tek istediğimiz bu işi sevin ve severek yapmanız. Hayatınızda bir değişiklik istiyorsanız bizimle irtibat kurun. Bize her konuda yazmak için tıklayın

S Sanatçı dostlarımızla güçlüyüz. Amatör grup ve müzisyenler dostumuz. Onları tanıtmak ve tanımak işimiz. Hiç bir maddi gelirimiz yok. Tamamen gönüllük prensibi ile çalışıyoruz. Hiç bir yöneticimiz ve DJ imiz ücret talep etmeden hizmet veriyorlar. Tek kazancımız dostluğunuz ve sevginiz. İsteğimiz bizimle interaktif olarak yayınlara katılın. Sesinizi duyurun. Düşüncelerinizi paylaşın. Bunun için skype programını kurmanız ve bize bağlanmanız yeterli. SKYPE adresimiz Radyo1959. Durmayın skype kurun ve bize bağlanın.

Yayın Ekibimiz ile Tanışın
team member
Nihan ÖZGEREL
Yayıncı

Radyo1959 Kurulduğundan itibaren yayın alan, başarılı radyo emekçisi, DJ adminliği görevini de yürüten Nihan Cumartesi günleri saat 22:00'de yayın almaktadır.

team member
Merih TIĞLI
Yayıncı

Radyo ve Grup yöneticiliği de yapan Merih TIĞLI, radyonun emektarlarından. Her salı kendi seçtiği müziklerle tadına doyum olmayan bir yayın sunmaktadır.

team member
Asuman ERGÜN
Yayıncı

Radyo1959 Daimi yayıncılarından. DJ Asuman ile her pazartesi saat 22:00'de siz isteyin biz çalalım programı ile isteklerinizi karşılıyor

team member
Nalan GÜRSOY
Yayıncı

Radyo1959'un Türk Halk Müziği dalında yayın yapan DJ'i. Her Salı ve Cuma Sizlerle. Bu toprağın Türkülerine onunla doyacaksınız.

team member
Birgül AKYUNAK
Yayıncı

Radyo1959'un Türk Sanat Müziği dalında yayın yapan 'i. Her Cuma Saat 22:00'de sizlerle. Sanat Müziğinin eşsiz nagmeleri onunla ses bulacak.

team member
E.Ferah KÜÇÜKSAKARYA
Yayıncı

Radyo1959'un her türlü müzik dalında kendi seçtikleri ile yayın yapan DJ'i. Her Perşembe ve Pazar sizlerle. Fasıl programını kaçırmayın.

team member
Mürüvet DİNDAR
Yayıncı

DJ Mürüvet, temalı yayınları ile her Perşembe Saat 22:00 -24:00 arasında kendi seçtiği konular ve müziği ile yayında

İletişim Adreslerimiz ve Linklerimiz
support

Her konuda bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyin. Yayınlarımıza inteaktif olarak katılabilirsiniz. SKYPE adresimizden bize katılabilirsiniz. Facebook grubumuzdan bize ulaşabilirsiniz. İnteraktif yayıncılık ve dinleyicisiyle bütünleşen bir radyoyuz. Unutmayın. Siz yoksanız biz de yokuz.